< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji PLC

home>Produkt>Seri bashkuesish me fibra optike>Lloji PLC > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1700099753252866.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC TUBE STELELESS TIPE MINI LLOJI SC APC


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Ndarësi optik PLC është një pajisje e integruar e shpërndarjes së energjisë optike udhëzuese valësh e bazuar në substratin e kuarcit. Ka karakteristikat e madhësisë së vogël, diapazonit të gjerë të gjatësisë së valës, besueshmërisë së lartë dhe uniformitetit të mirë. Especiallyshtë veçanërisht i përshtatshëm për rrjetet optike pasive (EPON, BPON, GPON, etj.) Lidh zyrën qendrore dhe pajisjen terminale dhe zbaton ndarjen e sinjalit optik.

Pika e shitjes së produktit

Humbje e ulët e futjes, PDL e ulët dhe Besueshmëri e lartë

Humbje e lartë e kthimit dhe përsëritshmëri e mirë

Diapazon i gjerë i gjatësisë së valës

Uniformiteti i shkëlqyeshëm kanal në kanal

Stabiliteti Telcordia GR-1221 dhe GR-1209

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni