< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji PLC

home>Produkt>Seri bashkuesish me fibra optike>Lloji PLC > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654503958825.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600248443746379.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600248443288772.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600248444442839.jpg

RACK SPLITTER 19 "


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Dizajni i strukturës standarde 19 inç, madhësia e nyjës, një gamë e gjerë përshtatjeje. Ndërfaqja e përshtatësit mund të sigurohet në përputhje me kërkesat e klientit. Isshtë e pajisur me SC si standard, i cili është më me kosto efektive sesa zgjidhja e montuar në mur. Treguesit teknikë spektroskopikë plotësojnë kërkesat standarde të industrisë YD / T893.

Pika e shitjes së produktit

Humbja nuk është e ndjeshme ndaj gjatësisë së valës së dritës dhe mund të plotësojë nevojat e transmetimit të gjatësisë së valës së ndryshme

Kapaku i pluhurit mbron në mënyrë efektive folenë nga lënda e huaj dhe zvogëlon performancën e dritës

Dritë e shpërndarë në mënyrë të barabartë, sinjali mund t'u shpërndahet klientëve në mënyrë të barabartë

Struktura kompakte, mund të instalohet drejtpërdrejt në kutitë e ndryshme ekzistuese të shkëmbimit, pa lënë një hapësirë ​​të madhe instalimi

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni