< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Produkt

home>Produkt > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600655443757715.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600407880775267.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600407880819447.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600407880617276.jpg

Konvertuesi i medias 10100M


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Fibra optike mund të shpërndajë sinjalin e fibrave optike në të gjitha portat në mënyrë të barabartë.

Humbja është e pandjeshme ndaj gjatësisë së valës dhe mund të plotësojë nevojat e transmetimit të gjatësisë së valës së ndryshme.

Patate të skuqura të importuara me cilësi të lartë me humbje të varur nga polarizimi i ulët mund të plotësojnë kërkesa të ndryshme për gjatësi vale.

Instalim i lehtë dhe funksionim i përshtatshëm.


Pika e shitjes së produktit

HOMOGJENITETI I DRITS

Uniformiteti i shpërndarjes së dritës është i mirë, dhe sinjali i fibrave optike mund të shpërndahet në mënyrë të barabartë tek përdoruesit.

CILSI T HIGH LART HIGH ÇIPA OPTIKE TMP ImportUAR 

Çipat e transmetimit të importuar përdoren për të siguruar ndarje uniforme dhe të qëndrueshme të dritës, humbje të ulët të lidhur me polarizimin
dhe reflektim të ulët të nxjerrjes, i cili mund të plotësojë nevojat e gjatësive të ndryshme të valës.

INSERT QERAMIK I CILALSIS HIGH S HIGH LART

Futja qeramike e importuar me cilësi të lartë është zgjedhur për performancën e saj të shkëlqyeshme, qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë.

CILSI T HIGH LART HIGH ÇIPA OPTIKE TMP ImportUAR

Çipat e transmetimit të importuar përdoren për të siguruar ndarje uniforme dhe të qëndrueshme të dritës, humbje të ulët të lidhur me polarizimin
dhe reflektim të ulët të nxjerrjes, i cili mund të plotësojë nevojat e gjatësive të ndryshme të valës.

LIDHJE PR KLASN PGR INXHINIERI TELECOM

Shkurre qeramike me cilësi të lartë përdoret për të izoluar në mënyrë fektive sinjale të tjera të ndërhyrjes.

Numri i mbylljes është i lartë dhe humbja është e ulët.

 HAPACESIRA E INSTALIMIT T LEHT

Mund të instalohet direkt në shpërndarës dhe të shtypë arrat në të dy anët, në mënyrë që operacioni të jetë i përshtatshëm.

partner
 • China Mobile

 • China Mobile

 • China Mobile

 • China Mobile

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni