< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Produkt

home>Produkt > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1599474793858450.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1599474793401902.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1599474792292952.png

Adapter prezantoj


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • Partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Përshtatësi i fibrave optike përmban mëngën e ndërlidhjes, që mban të dy trageteve së bashku. Përdoret për të siguruar një lidhje kabllo me fibra kabllore. Produkti është shumë i shumëllojshëm, duke përfshirë FC, SC, ST, LC, MTRJ, si dhe kryen transferimi midis njëri-tjetrit si: ST-SC, FC-ST, është përdorur gjerësisht në kornizën e shpërndarjes optike (ODF), pajisjet e komunikimit me fibra optike, instrumentet, tipari është i qëndrueshëm dhe i besueshëm.

Emër

Përshtatës optik me fibra

material

Plastike, metalike

IL

≤0.1dB

Masat

≤Standarduar

Moq

500 Cope

Ngjyra

blu , jeshile gri

Lloji Connector

SC, FC, LC, ST

Lustrim sipërfaqësor

PC, UPC, APC

Certifikim

ISO9001

Pika e shitjes së produktit
Partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) CATV

2) Rrjetet telekomunikuese

3) Pajisjet e provës

4) Rrjetet e zonës lokale (LAN)

5) Rrjetet e përpunimit të të dhënave

FAQ
 • P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

  A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

 • Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

  A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.

 • Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

  A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.

 • Q4: A ofroni garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.

 • P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

  A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni