< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Seritë e Lidhjeve Optike

home>Produkt>Seritë FTTH>Seritë e Lidhjeve Optike > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600657031716941.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600395696494931.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600395697537349.jpg

GY09-3 KUTIA E LIDHJES SAB KABLLS OPTIKE (TRE N AND DHE TRE TJETR), MBYLLJE HORIZONTALE E MADHS, 12 / 24CORES


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Kutia e lidhësit të kabllit optik GY09-3 miraton strukturën tre-in dhe tre-out, dizajnin inovativ, prodhimin dhe përzgjedhjen e materialit dhe teknologji të shkëlqyeshme nënshkrimin për të siguruar besueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e produktit. Siguron mbrojtje të besueshme, të fortë dhe fleksibile për lidhjet direkte, të mbaruara ose divergjente me fibra.

Pika e shitjes së produktit

1) performanca e besueshme e vulosjes;

2) Nënshkrimi një herë ose hapja e përsëritur është fakultative;

3) Mbrojtja e tokëzimit është e besueshme;

4) I gjithë procesi i mbrojtjes së fibrave, dhe të sigurojë që rrezja e tij e lakimit ≥ 40 mm;

5) Mirëmbajtje e hapur me gjysmë gjatësi, të lehtë dhe të shpejtë;

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet e komunikimit Metro / Access

2) Instrumente me fibra optike

3) Sistemi CATV

4) Shpërndarja optike e sinjalit

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni