< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Seritë e Lidhjeve Optike

home>Produkt>Seritë FTTH>Seritë e Lidhjeve Optike > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655818885151428.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655818885289679.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655818884415033.jpg

KUTI PËR LIDHJE E KABLLOVE OPTIK


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Mbylljet e bashkimit të fibrave optike jo vetëm që janë ideale për përdorim afatgjatë në mjedis me ndryshime të mëdha të temperaturës në tokë dhe intensitet të dritës ultravjollcë, por gjithashtu të aplikueshme për instalime të groposura drejtpërdrejt në zona të thata ose puseta afatgjatë pa ujë. Hyrja dhe dalja e kabllove optike të kësaj serie mbyllësish të bashkimit vulosen me shiritin mbyllës të plagës. Diametri i shiritit të vulosjes së plagës në vrimat e hyrjes dhe daljes së kabllove optike duhet vetëm të rritet, që korrespondon me diametrin e vrimave të hyrjes dhe daljes së kabllove optike dhe më pas mund të sigurohet ngushtësia e mbylljeve të bashkimit.

Pika e shitjes së produktit

Dizajn i avancuar i strukturës së brendshme.

Vlerësimi i mbrojtjes IP68.

I perdorshem per disa here.

Kutitë e poshtme dhe të sipërme me mbyllje rrëshqitëse.

Trup afatgjatë me material plastik PC me qëndrueshmëri të lartë.

Lehtë për t'u rihyrë, nuk kërkon kurrë mjet rihyrjeje.

Mbyllja është mjaft e gjerë për mbështjelljen dhe ruajtjen e fibrave.

Diametri i lakuar plotëson standardet ndërkombëtare.

Lehtë dhe shpejt për të rritur dhe reduktuar FOST-të.

Drejtpërdrejt për prerje dhe degëzim për prerjen e fibrës.

Tabakat e lidhjes me fibra optike janë të dizajnuara në SLIDE-IN-LOCK dhe këndi i hapjes së tyre është rreth 90°.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1)Fibër në projektin e shtëpisë

2)Rrjeti kabllor TV

3)Sistemi pasiv i rrjetit optik

4)Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni