< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji i transferimit

home>Produkt>Përshtatësi optik / Seria e zbutësit>Lloji i transferimit > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600656171437618.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600400791870004.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600400792104990.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600400794769025.jpg

TRANSFEROJNAP ADAPTORIN FIBER, FC N TO SC


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Përshtatësit me fibra optike, të njohura zakonisht si fllanxha dhe adaptorë, janë lidhje përqendrimi të lidhësit me fibra optike. Adaptorët me fibra optike LC përdoren për ankorim midis lidhësve me fibra optike të tipit LC.

Pika e shitjes së produktit

1. Bluarja dhe vendosja e përparuar për të siguruar devijimin në qendër të fibrave, duke përdorur mëngë zirkonia me temperaturë të lartë, acid-bazë, fortësi të lartë, me performancë të mirë optike dhe qëndrueshmëri të lartë mekanike.

2. Mund të shtypë në mënyrë efektive zhurmën e lakut të tokës, të eleminojë ndërhyrjen në tokë dhe të izolojë elektrikisht fushën e sinjalit nga terminali kryesor i kontrollit, duke shmangur dëmtimin aksidental të sistemit kryesor të kontrollit.

3. Këmbyeshmëria, përsëritshmëria, qëndrueshmëria e lartë, humbja e ulët e futjes, humbja e lartë e kthimit, dhe futja dhe heqja e përsëritur herë më të mëdha se 1000 herë.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni