Ҳамаи категорияҳо

EN

Навъи ФБТ

Асосӣ>Маҳсулоти>Силсилаи нахи оптикӣ>Навъи ФБТ > Тафсилоти маҳсулот

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1Х2, НАМАИ ЗАНГИРИ ЗАНБОЛ, ФБТ КУПЛЕР, 50: 50


пурсиш
  • Тафсилоти фаврӣ
  • бартарӣ
  • шарик
  • Ариза
  • Саволҳои зиёд такрормешуда
  • пурсиш
Тафсилоти фаврӣ

Splitter FBT як навъи дастгоҳи идоракунии қувваи оптикист, ки бо истифода аз технологияи Fused Biconical Tape сохта мешавад. Он дорои андозаи хурд, эътимоднокии баланд, арзиши арзон ва якрангии хуби канал ба канал мебошад ва дар шабакаҳои PON васеъ истифода бурда мешавад, то тақсимоти қувваи оптикии сигналро амалӣ кунад.

Банди

1x2

Намуди нахи

G657A / G652D

Давомнокии корӣ

1310 / 1490 / 1550

Зарари дохилкунии стандартӣ (dB)

≤3.7

Якрангӣ (dB)

≤0.8

PDL (дБ)

≤0.2

Талафоти вобаста ба дарозии мавҷ (dB)

≤0.8

Талафоти Бозгашти (DB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Директивӣ (dB)

≥55

Ҳарорати корӣ. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Банди1x2
Дарозӣ * паҳнои * баландӣ (мм)3.0*54,3.0*60,3.5*66
пайвасткунакиSC / UPC, SC / APC

Нуқтаи фурӯши маҳсулот

Талафи ками ҷойгиркунӣ, PDL пасти ва эътимоднокии баланд

Талафи баргашти баланд ва такрори хуб

Диапазони дарозии васеъ

Якрангии аълои канал ба канал

Ҳама маҳсулот ба талаботи GR-1209-CORE ва GR-1221-CORE ҷавобгӯ мебошанд.

шарик
  • шарцу

  • шарцу

  • шарцу

  • шарцу

Сенарияи истифода

1) Шабакаҳои LAN, WAN ва Metro

2) лоиҳаи FTTH & ҷойгиркунии FTTX

3) Системаи CATV

4) GPON, EPON

5) Таҷҳизоти озмоишии нахи оптикӣ

6) Пойгоҳи маълумотии интиқоли шабакаи фарохмаҷро

Саволҳои зиёд такрормешуда

Q1. Оё ман метавонам фармоиш барои ин маҳсулот дошта бошам?

A: Бале, мо қоидаҳои намунавии санҷиш ва сифати санҷишро меҷӯем. Намунаҳои омехта қабул карда мешаванд.


Q2. Дар бораи вақти роҳбарӣ чӣ гуфтан мумкин аст?

A: Намуна 1-2 рӯз, вақти истеҳсоли омма 1-2 ҳафта лозим аст.


Q3. Шумо молро чӣ гуна ба бор меоред ва ба кадом муддат мефиристед?

A: Мо одатан аз ҷониби DHL, UPS, FedEx ё TNT фиристода мешавад. Одатан он рӯзҳои 3-5-ро дар бар мегирад. Интиқоли ҳавопаймоӣ ва баҳрӣ низ ихтиёрӣ аст.


Q4: Оё шумо барои маҳсулот кафолат медиҳед?

A: Бале, мо ба маҳсулоти расмии худ 1-2 сол кафолат медиҳем.


Q5: Дар бораи вақти расонидан чӣ гуфтан мумкин аст ??

A: 1) Намунаҳо: дар давоми як ҳафта. 2) Молҳо: одатан 15-20 рӯз.

Тамос