Ҳамаи категорияҳо

EN

Патчкорди нахи оптикии MPO

Асосӣ>Маҳсулоти>Патчкорд>Патчкорди нахи оптикии MPO > Тафсилоти маҳсулот

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652817500960.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600242735528643.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956483458817.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600242735491918.jpg

MPO пайвасткунандаи нахи оптикӣ Пайвасткунандаи хурд


пурсиш
  • Тафсилоти фаврӣ
  • бартарӣ
  • шарик
  • Ариза
  • Саволҳои зиёд такрормешуда
  • пурсиш
Тафсилоти фаврӣ

Пайвасти нахи оптикӣ ду чеҳраи охири нахро ба таври дақиқ пайваст мекунад. Муҳимтар аз ҳама мувофиқ кардани меҳварҳои ҳарду нах аст, то ки энергияи оптикӣ аз нахи интиқолдиҳанда то ҳадди аксар бо нахи қабулкунанда пайваст карда шавад. Таъсир ба система бо сабаби иштироки он дар пайванди оптикӣ кам карда мешавад.

Маълумоти техникӣ

БандиШӯъбаиМаълумот
ном-PATCHCORD-MPO-MPO-SM-G657A1-PVC
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
Намуди нахи-G652D/G657A1/G657A2
Натиҷаи метрӣ-PVC / LSZH
Wavelengthнм &1310 / 1550
Талафоти вурудdB≤0.3
Талафоти бозгаштdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
ТакроршавандаdB≤0.1
Вақти васлкунӣS≥1000
Ивазшаванда-≤0.2
Устувории кашишӣN≥50
Муҳлати кор.-40 ~ 75
Temp гардероб.-40 ~ 85

Тафсилоти Paking

дарозӣШумора (дона) / картонАндозаи картон (мм)NW (кг)GW (кг)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Нуқтаи фурӯши маҳсулот

Талафи ками ҷойгиркунӣ ва эътимоднокии баланд

Талафи баргашти баланд ва такрори хуб 

Қувваи баланди кашидан ва тела додан

Диапазони дарозии васеъ

шарик
  • шарцу

  • шарцу

  • шарцу

  • шарцу

Сенарияи истифода

1) Шабакаҳои LAN, WAN ва Metro                                       

2) лоиҳаи FTTH & ҷойгиркунии FTTX                                       

3) Системаи CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Таҷҳизоти озмоишии нахи оптикӣ                                       

6) Пойгоҳи маълумотии интиқоли шабакаи фарохмаҷро                                               

Саволҳои зиёд такрормешуда

Q1. Оё ман метавонам фармоиш барои ин маҳсулот дошта бошам?

A: Бале, мо қоидаҳои намунавии санҷиш ва сифати санҷишро меҷӯем. Намунаҳои омехта қабул карда мешаванд.


Q2. Дар бораи вақти роҳбарӣ чӣ гуфтан мумкин аст?

A: Намуна 1-2 рӯз, вақти истеҳсоли омма 1-2 ҳафта лозим аст.


Q3. Шумо молро чӣ гуна ба бор меоред ва ба кадом муддат мефиристед?

A: Мо одатан аз ҷониби DHL, UPS, FedEx ё TNT фиристода мешавад. Одатан он рӯзҳои 3-5-ро дар бар мегирад. Интиқоли ҳавопаймоӣ ва баҳрӣ низ ихтиёрӣ аст.


Q4: Оё шумо барои маҳсулот кафолат медиҳед?

A: Бале, мо ба маҳсулоти расмии худ 1-2 сол кафолат медиҳем.


Q5: Дар бораи вақти расонидан чӣ гуфтан мумкин аст ??

A: 1) Намунаҳо: дар давоми як ҳафта. 2) Молҳо: одатан 15-20 рӯз.

Тамос