Tüm Kategoriler

EN

Baz istasyonu kablosu

Ana Sayfa>Ürün>çiğneme tütünü>Baz istasyonu kablosu > Ürün detayı

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

DIŞ MEKAN OPTİK FİBER PATCHCORD SC UPC FC UPC


Sorgula
  • Hızlı Ayrıntılar
  • avantaj
  • Ortaklarımız
  • Uygulama
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Sorgula
Hızlı Ayrıntılar

Fiber optik konektör, fiberin iki uç yüzünü tam olarak birbirine bağlar. En önemli şey, iki fiberin eksenlerini hizalamaktır, böylece verici fiberden gelen optik enerji çıkışı, alıcı fibere maksimum ölçüde bağlanabilir. Optik bağlantıya dahil olması nedeniyle sistem üzerindeki etki en aza indirilmiştir.

Teknik veriler

maddebirimVeri
İsim-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Lif Tipi-G652D/G657A1/G657A2
Çıkış malzemesi-PVC / LSZH
Dalga boyunm &1310/1550
Ekleme kaybıdB≤0.3
Kaybı DönüşdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
tekrarlanabilirdB≤0.1
Takma zamanlarıS≥1000
değiştirilebilirliği-≤0.2
Gerilme direnciN≥50
Çalışma Sıcaklığı.-40 ~ 75
Depolama Sıcaklığı.-40 ~ 85

Paking ayrıntıları

uzunlukAdet (adet) / kartonKarton boyutu (mm)KB (kg)GW (kg)
1m1600570*430*4603031.4
2m1200570*430*4602627.4
3m1000570*430*46023.625
5m800570*430*46023.124.5
10m500570*430*46021.623
15m400570*430*46025.627
20m320570*430*46026.527.9

1

Ürün Satış Noktası

Saha kablosunun çeşitli zorlu koşullarda güvenilirliğini ve ömrünü sağlamak için yüksek mukavemetli yorulmaya dayanıklı fiber kullanın

Özel kaplama tabakası ve ikincil kaplama yapısı mekanik ve çevresel gerilimleri emebilir ve kablonun bağlantı kaybı azdır.

Yüksek mukavemet, hafiflik ve yüksek ağırlık / ağırlık oranı; yuvarlak kılıf kompakttır ve özellikle tekrar tekrar geri çekme için uygundur

Alev geciktirici, yüksek mukavemetli koruyucu kılıf, yüksek oksijen indeksi, iyi alev geciktirme, yağ ve kimyasal korozyon direnci, yırtılma direnci, düşük sıcaklık esnekliği, güçlü esneklik, iyi gerilim tamponlama, aşınmaya dayanıklı basınç ceketi

Ortaklarımız
  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

Uygulama Senaryosu

1) LAN, WAN ve Metro Ağları                                       

2) FTTH projesi ve FTTX Dağıtımları                                       

3) CATV Sistemi                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiber Optik Test Cihazları                                       

6) Veri Tabanlı Geniş Bant Ağı İletimi                                               

Sıkça Sorulan Sorular

S1. Bu ürün için örnek sipariş alabilir miyim?

C: Evet, test etmek ve kaliteyi kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.


Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

C: Numunenin 1-2 güne ihtiyacı var, seri üretim süresinin 1-2 haftaya ihtiyacı var.


Q3. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmek ne kadar sürüyor?

A: Biz genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gemi. Genellikle 3-5 günlerini alır. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlı.


Q4: Ürünler için garanti mi veriyorsunuz?

C: Evet, resmi ürünlerimize 1-2 yıl garanti veriyoruz.


S5: Teslimat süresi ne durumda?

C: 1) Örnekler: bir hafta içinde. 2) Mallar: Genellikle 15-20 gün.

Bize Ulaşın