Tüm Kategoriler

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, PASLANMAZ ÇELİK TÜP TİPİ, FBT COUPLER, 50: 50


Sorgula
  • Hızlı Ayrıntılar
  • avantaj
  • Ortaklarımız
  • Uygulama
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Sorgula
Hızlı Ayrıntılar

FBT ayırıcı, Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi cihazıdır. Küçük boyut, yüksek güvenilirlik, ucuz maliyet ve iyi kanaldan kanala tekdüzelik özelliklerine sahiptir ve PON ağlarında optik sinyal güç bölünmesini gerçekleştirmek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

madde

1x2

Lif Tipi

G657A / G652D

Çalışma Dalgaboyu

1310 / 1490 / 1550

Standart Ekleme Kaybı (dB)

≤3.7

Tekdüzelik (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Dalgaboyu Bağımlı Kaybı (dB)

≤0.8

Geri dönüş kaybı (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Yönlilik (dB)

≥55

Çalışma sıcaklığı. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

madde1x2
Uzunluk * Genişlik * Yükseklik (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
BağlayıcıSC / UPC, SC / APC

Ürün Satış Noktası

Düşük ekleme kaybı, Düşük PDL ve Yüksek güvenilirlik

Yüksek geri dönüş kaybı ve iyi tekrarlanabilirlik

Geniş dalga boyu aralığı

Mükemmel kanallar arası tekdüzelik

Tüm ürünler GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE gereksinimlerini karşılar.

Ortaklarımız
  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

Uygulama Senaryosu

1) LAN, WAN ve Metro Ağları

2) FTTH projesi ve FTTX Dağıtımları

3) CATV Sistemi

4) GPON, EPON

5) Fiber Optik Test Cihazları

6) Veri Tabanlı Geniş Bant Ağı İletimi

Sıkça Sorulan Sorular

S1. Bu ürün için örnek sipariş alabilir miyim?

C: Evet, test etmek ve kaliteyi kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.


Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

C: Numunenin 1-2 güne ihtiyacı var, seri üretim süresinin 1-2 haftaya ihtiyacı var.


Q3. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmek ne kadar sürüyor?

A: Biz genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gemi. Genellikle 3-5 günlerini alır. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlı.


Q4: Ürünler için garanti mi veriyorsunuz?

C: Evet, resmi ürünlerimize 1-2 yıl garanti veriyoruz.


S5: Teslimat süresi ne durumda?

C: 1) Örnekler: bir hafta içinde. 2) Mallar: Genellikle 15-20 gün.

Bize Ulaşın