Tüm Kategoriler

EN

LC fiber optik konektör

Ana Sayfa>Ürün>Yama kablosu>LC fiber optik konektör > Ürün detayı

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653200820417.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241026924846.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241027743122.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603954706262321.jpg

LC UPC APC OPTİK FİBER KONNEKTÖR YEŞİL MAVİ DÜŞÜK IL KONNEKTÖR


Sorgula
  • Hızlı Ayrıntılar
  • avantaj
  • Ortaklarımız
  • Uygulama
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Sorgula
Hızlı Ayrıntılar

Fiber optik konektör, fiberin iki uç yüzünü tam olarak birbirine bağlar. En önemli şey, iki fiberin eksenlerini hizalamaktır, böylece verici fiberden gelen optik enerji çıkışı, alıcı fibere maksimum ölçüde bağlanabilir. Optik bağlantıya dahil olması nedeniyle sistem üzerindeki etki en aza indirilmiştir.

Teknik veriler

maddebirimVeri
İsim-PATCHCORD-LC / UPC-LC / UPC-SM-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-LC / UPC-LC / UPC-SM-PVC-3.0
Lif Tipi-G652D/G657A1/G657A2
Çıkış malzemesi-PVC / LSZH
Dalga boyunm &1310/1550
Ekleme kaybıdB≤0.3
Kaybı DönüşdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
tekrarlanabilirdB≤0.1
Takma zamanlarıS≥1000
değiştirilebilirliği-≤0.2
Gerilme direnciN≥50
Çalışma Sıcaklığı.-40 ~ 75
Depolama Sıcaklığı.-40 ~ 85

Paking ayrıntıları

uzunlukAdet (adet) / kartonKarton boyutu (mm)KB (kg)GW (kg)
1m1600570*430*4603031.4
2m1200570*430*4602627.4
3m1000570*430*46023.625
5m800570*430*46023.124.5
10m500570*430*46021.623
15m400570*430*46025.627
20m320570*430*46026.527.9

1

Ürün Satış Noktası

ekleme kaybı: <= 0.2db                                       

çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃                                       

tekrarlanabilirlik: <= 0.2db                                               

değiştirilebilirlik : <= 0.2db                                       

fiş süreleri : ≥1000                                       

çekme dayanımı : 5kg

Ortaklarımız
  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

Uygulama Senaryosu

1) LAN, WAN ve Metro Ağları                                       

2) FTTH projesi ve FTTX Dağıtımları                                       

3) CATV Sistemi                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiber Optik Test Cihazları                                       

6) Veri Tabanlı Geniş Bant Ağı İletimi                                               

Sıkça Sorulan Sorular

S1. Bu ürün için örnek sipariş alabilir miyim?

C: Evet, test etmek ve kaliteyi kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.


Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

C: Numunenin 1-2 güne ihtiyacı var, seri üretim süresinin 1-2 haftaya ihtiyacı var.


Q3. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmek ne kadar sürüyor?

A: Biz genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gemi. Genellikle 3-5 günlerini alır. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlı.


Q4: Ürünler için garanti mi veriyorsunuz?

C: Evet, resmi ürünlerimize 1-2 yıl garanti veriyoruz.


S5: Teslimat süresi ne durumda?

C: 1) Örnekler: bir hafta içinde. 2) Mallar: Genellikle 15-20 gün.

Bize Ulaşın