Tüm Kategoriler

EN

Optik anahtar-1X2

Ana Sayfa>Ürün>Optik Fiber Anahtarı>Optik anahtar-1X2 > Ürün detayı

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606454575297929.jpg

Optik anahtar-1X2


Sorgula
  • Hızlı Ayrıntılar
  • avantaj
  • Ortaklarımız
  • Uygulama
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Sorgula
Hızlı Ayrıntılar

Fiber optical switches from QDAPT are based on a micro-mechanical/micro-optical design featuring high-precision optics. These offer excellent parameters, superior flexibility, and long-lasting stability for a wide variety of applications. The switches are available for a broad spectrum ranging from ultraviolet to infrared, and can be manufactured and operated with virtually any fiber (both cascaded and non-cascaded), many interfaces, and almost any size of housing.

Teknik veriler

parametrelerbirimTZ-FSW-1 × 2
Dalga boyu aralığınm1260 ~ 1650
Dalgaboyu Testinm1310 / 1550
Ekleme Kaybı 1, 2dBTip: 0.6Maks: 0.8
Geri Dönüş Kaybı 1, 2dBSM ≥ XNUMX
Crosstalk XNUMXdBSM ≥ XNUMX
PDLdB≤0.05
WDLdB≤0.25
TekrarlanabilirlikdB≤ ± 0.02
Çalışma gerilimiV3.0 veya 5.0
dayanıklılıkdöngüleri≥ 10 Milyon
Anahtarlama zamanıms≤8
Optik GüçmW≤500
Çalışma sıcaklığı-20 ~ + 70
Depolama sıcaklığı-40 ~ + 85
Bağıl Nem%5 ~ 95
Ağırlıkg14
boyutmm(L) 27.0 × (W) 12.0 × (H) 8.2 ± 0.2 veya Müşteri tasarımı
Not: 1. Çalışma sıcaklığı ve SOP içinde. 2. Konektörler Hariç.

Pin Yapılandırmaları

TipBelirtmek, bildirmekOptik YolElektrikli TahrikDurum Sensörü
1 × 1Pim 1Pim 5Pim 6Pim 10Pim 2-3Pim 3-4Pim 7-8Pim 8-9
mandallamaAP1-P2------GNDV+KapanışAçılışAçılışKapanış
BP1-P3V+GND------AçılışKapanışKapanışAçılış
Sigara mandallamaAP1-P2------------KapanışAçılışAçılışKapanış
BP1-P3V+------GNDAçılışKapanışKapanışAçılış

Optik Yol

Devlet ADevlet B
WeChat Image_20201127131910WeChat Image_20201127131914

boyut

图片 4

elektriksel Özellikler

ÖzelliklerVoltajakımDireniş
5Vmandallama4.5 ~ 5.5 V36 ~ 44 mA125 Ω
5VSigara mandallama4.5 ~ 5.5 V26 ~ 32 mA175 Ω
3Vmandallama2.7 ~ 3.3 V54 ~ 66 mA50 Ω
3VSigara mandallama2.7 ~ 3.3 V39 ~ 47 mA70 Ω

Sipariş Bilgileri

Lif TipiVoltajAnahtar türüDalgaboyu TestiBoru türüFiber uzunluğuBağlayıcı
SM: SM, 9/1253: 3VL: Kilitleme850: 850 nm25: 250um05: 0.5 m ± 5 cm

FP:FC/PC,

FA:FC/APC

M5: MM, 50/1251310: 1310 nm90: 90um10: 1.0 m ± 5 cm

SP:SC/PC

,SA:SC/APC

M6: MM, 62.5/1255: 5VN: Kilitlemesiz13/15: 1310/1550 nmX: Diğerleri15: 1.5 m ± 5 cm

LP:LC/PC

,LA:LC/APC

X: DiğerleriX: Diğerleri
X: Diğerleri

OO:None

,X:Others

Paking ayrıntıları

Optik anahtarAdet / kutu (mm)PCS / karton (boyut-mm / adet)GW (kg)
İç kutu290*280*65500.6
Dıştaki kutu570*430*4607508

Ürün Satış Noktası

T En kısa anahtarlama süreleri

Düşük Ekleme Kaybı

Polarizasyon sürdürme

Tam matris / tıkanmayan matris

Yüksek optik performans

Kullanılabilir hemen hemen her lif

350 nm - 1,650 nm, singlemode fiberlerle

XNUMX nm – XNUMX nm with multimode fibers

Uzun vadeli istikrar

Kalite sertifikası: ISO9001: 2015, ROHS

Ortaklarımız
  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

Uygulama Senaryosu

1) Veri İletişimi ve Ağlar

2) Fabrika Otomasyonu

3) Enerji ve Altyapı

4) Optik Metroloji, Makine ve Sensörler

5) Otomotiv ve Kamyon

6) Denizcilik / Denizcilik

7) Ulaşım

8) Sağlık

9) Elektrikli Ev Aletleri

10) Elektromobilite                                            

Sıkça Sorulan Sorular
  • S1. Bu ürün için örnek sipariş alabilir miyim?

    C: Evet, test etmek ve kaliteyi kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.

  • Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

    C: Numunenin 1-2 güne ihtiyacı var, seri üretim süresinin 1-2 haftaya ihtiyacı var.

  • Q3. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmek ne kadar sürüyor?

    A: Biz genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gemi. Genellikle 3-5 günlerini alır. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlı.

  • Q4: Ürünler için garanti mi veriyorsunuz?

    C: Evet, resmi ürünlerimize 1-2 yıl garanti veriyoruz.

  • S5: Teslimat süresi ne durumda?

    C: 1) Örnekler: bir hafta içinde. 2) Mallar: Genellikle 15-20 gün.

Bize Ulaşın