Tüm Kategoriler

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599467814396194.png

MİNİ TİP BÖLÜCÜ, 1x2 1x4 1x8 1x16


Sorgula
  • Hızlı Ayrıntılar
  • avantaj
  • Ortaklarımız
  • Uygulama
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Sorgula
Hızlı Ayrıntılar

ParametreÖzellikler
Çalışma Dalgaboyu (nm)1260 ~ 1650
Tip1x41x81x162x42x82x16
Ekleme Kaybı (dB) Maks. *
Tekdüzelik (dB) Maks. *
PDL (dB) Maks. *
Yönlülük (dB) Min *55
Geri Dönüş Kaybı (dB) Min *55 (50)
Çalışma Sıcaklığı (° C)-5 ~ + 75
Depolama Sıcaklığı (° C)-40 ~ + 85
Fiber uzunluğu1m veya özel uzunluk
Lif TipiCorning SMF-28e fibe
Güç Kullanımı (mW)300
ParametreÖzellikler
Çalışma Dalgaboyu (nm)1260 ~ 1650
Tip1x322x321x64
Ekleme Kaybı (dB) Maks. *
Tekdüzelik (dB) Maks. *
PDL (dB) Maks. *
Yönlülük (dB) Min *55
Geri Dönüş Kaybı (dB) Min *55 (50)
Çalışma Sıcaklığı (° C)-5 ~ + 75
Depolama Sıcaklığı (° C)-40 ~ + 85
Fiber uzunluğu1m veya özel uzunluk
Lif TipiCorning SMF-28e fibe
Güç Kullanımı (mW)300
BOYUT
TİP1 * 2,1 * 4,1 * 81 * 161 * 321 * 64
çıplak (0.25 mm)4*4*404*7*504*7*504*12*60
mini (0.9 mm)4*7*604*7*606*20*806*40*100
ABS (2.0 mm / 3.0 mm)10*80*10018*80*12018*80*12018*115*141
Yarık130*100*25130*100*50130*100*102130*100*206
130*100*206483*44.5*200483*44.5*200483*44.5*200483*89*200


Ürün Satış Noktası

Düşük ekleme kaybı, Düşük PDL ve Yüksek güvenilirlik

Yüksek geri dönüş kaybı ve iyi tekrarlanabilirlik

Geniş dalga boyu aralığı

Mükemmel kanallar arası tekdüzelik

Kararlılık Telcordia GR-1221 ve GR-1209

Ortaklarımız
  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

  • tanımlanmamış

Uygulama Senaryosu

1) LAN, WAN ve Metro Ağları

2) FTTH projesi ve FTTX Dağıtımları

3) CATV Sistemi

4) GPON, EPON

5) Fiber Optik Test Cihazları

6) Veri Tabanlı Geniş Bant Ağı İletimi

Sıkça Sorulan Sorular

S1. Bu ürün için örnek sipariş alabilir miyim?

C: Evet, test etmek ve kaliteyi kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.


Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

C: Numunenin 1-2 güne ihtiyacı var, seri üretim süresinin 1-2 haftaya ihtiyacı var.


Q3. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmek ne kadar sürüyor?

A: Biz genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gemi. Genellikle 3-5 günlerini alır. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlı.


Q4: Ürünler için garanti mi veriyorsunuz?

C: Evet, resmi ürünlerimize 1-2 yıl garanti veriyoruz.


S5: Teslimat süresi ne durumda?

C: 1) Örnekler: bir hafta içinde. 2) Mallar: Genellikle 15-20 gün.

Bize Ulaşın