всі категорії

EN

Броньований джемпер

Головна>продукт>Патч корд>Броньований джемпер > Деталі продукту

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ПАТЧКОРД ОПТИЧНИЙ ВОЛОКНА SC UPC SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0


Запит
  • Короткі відомості
  • Перевага
  • партнер
  • додаток
  • FAQ
  • Запит
Короткі відомості

Волоконно-оптичний роз'єм точно з'єднує дві торці волокна. Найголовніше - це вирівняти осі двох волокон, щоб оптична енергія, що виходить від передаючого волокна, могла максимально поєднатися з приймаючим волокном. Вплив на систему зведений до мінімуму завдяки її залученню в оптичну лінію зв'язку.

Технічні дані

пунктБлокдані
Назва-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
Тип волокна-G652D/G657A1/G657A2
Вихідний матеріал-ПВХ / ЛШ
Довжина хвилінм &1310 / 1550
Вносяться втратиdB≤ 0.3
Зворотні втратиdB≥50 (ПК, UPC) ; ≥60 (APC)
ПовторюєтьсяdB≤ 0.1
Час підключенняS≥1000
Взаємозамінність-≤ 0.2
Міцність на розривN≥50
Працюючи Temp.-40 ~ 75
Temp зберігання.-40 ~ 85

Деталі упаковки

довжинаКількість (шт) / картонаРозмір коробки (мм)Н.В. (кг)ГВт (кг)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Пункт продажу товару

Захист трубки з нержавіючої сталі мікро-діаметром

Стійкий до неправильних крутильних пошкоджень

Висока міцність на розрив, висока стійкість до стиску, укус проти щурів

Будівництво більш зручне та безпечне

Не потрібно турбуватися про шкоду, заподіяну конструкцією для волокна

партнер
  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

Сценарій застосування

1) Мережі LAN, WAN та Metro                                       

2) Проект FTTH та розгортання FTTX                                       

3) Система CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Волоконно-оптичне випробувальне обладнання                                       

6) Широкосмугова мережа передачі бази даних                                               

FAQ

Q1. Чи можна замовити зразок для цього товару?

В: Так, ми вітаємо зразок замовлення для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.


Q2 А як із часом?

Відповідь: На вибірку потрібно 1-2 днів, на масове виробництво потрібно 1-2 тижні.


Q3 Як ви відправляєте товар і скільки часу це потрібно, щоб прибути?

В: Ми зазвичай перевозимо через DHL, UPS, FedEx або TNT. Для приїзду зазвичай бере 3-5 дні. Авіакомпанія та морська доставка також є необов'язковою.


Q4: Ви пропонуєте гарантію для продуктів?

A: Так, ми пропонуємо 1-2 роки гарантії на наші офіційні продукти.


Q5: А як щодо часу доставки ??

В: 1) Зразки: протягом одного тижня. 2) Товари: Зазвичай 15-20 днів.

Зв'язатися з нами