всі категорії

EN

Кабель базової станції

Головна>продукт>Косичка>Кабель базової станції > Деталі продукту

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

ВНУТРІШНІЙ ОПТИЧНИЙ ВОЛОКОННИЙ ПАТЧКОРД SC UPC FC UPC


Запит
  • Короткі відомості
  • Перевага
  • партнер
  • додаток
  • FAQ
  • Запит
Короткі відомості

Волоконно-оптичний роз'єм точно з'єднує дві торці волокна. Найголовніше - це вирівняти осі двох волокон, щоб оптична енергія, що виходить від передаючого волокна, могла максимально поєднатися з приймаючим волокном. Вплив на систему зведений до мінімуму завдяки її залученню в оптичну лінію зв'язку.

Технічні дані

пунктБлокдані
Назва-ПАТЧКОРД FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX ПВХ 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Тип волокна-G652D/G657A1/G657A2
Вихідний матеріал-ПВХ / ЛШ
Довжина хвилінм &1310 / 1550
Вносяться втратиdB≤ 0.3
Зворотні втратиdB≥50 (ПК, UPC) ; ≥60 (APC)
ПовторюєтьсяdB≤ 0.1
Час підключенняS≥1000
Взаємозамінність-≤ 0.2
Міцність на розривN≥50
Працюючи Temp.-40 ~ 75
Temp зберігання.-40 ~ 85

Деталі упаковки

довжинаКількість (шт) / картонаРозмір коробки (мм)Н.В. (кг)ГВт (кг)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Пункт продажу товару

Використовуйте високоміцне стійке до втоми волокно, щоб забезпечити надійність та термін служби польового кабелю в різних суворих умовах

Спеціальний шар покриття та вторинна структура покриття можуть поглинати механічні та екологічні навантаження, а втрати кабелю на кріплення невеликі

Висока міцність, невелика вага та велике співвідношення ваги до ваги; кругла оболонка компактна і особливо підходить для багаторазового втягування

Вогнезахисна високоміцна захисна втулка, високий показник кисню, хороша вогнестійкість, стійкість до олії та хімічної корозії, стійкість до розривів, гнучкість при низькій температурі, сильна еластичність, хороша буферизація напруги, зносостійка сорочка

партнер
  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

Сценарій застосування

1) Мережі LAN, WAN та Metro                                       

2) Проект FTTH та розгортання FTTX                                       

3) Система CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Волоконно-оптичне випробувальне обладнання                                       

6) Широкосмугова мережа передачі бази даних                                               

FAQ

Q1. Чи можна замовити зразок для цього товару?

В: Так, ми вітаємо зразок замовлення для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.


Q2 А як із часом?

Відповідь: На вибірку потрібно 1-2 днів, на масове виробництво потрібно 1-2 тижні.


Q3 Як ви відправляєте товар і скільки часу це потрібно, щоб прибути?

В: Ми зазвичай перевозимо через DHL, UPS, FedEx або TNT. Для приїзду зазвичай бере 3-5 дні. Авіакомпанія та морська доставка також є необов'язковою.


Q4: Ви пропонуєте гарантію для продуктів?

A: Так, ми пропонуємо 1-2 роки гарантії на наші офіційні продукти.


Q5: А як щодо часу доставки ??

В: 1) Зразки: протягом одного тижня. 2) Товари: Зазвичай 15-20 днів.

Зв'язатися з нами