всі категорії

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, ТИП НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ, ЗМІНИТЕЛЬ FBT, 50: 50


Запит
  • Короткі відомості
  • Перевага
  • партнер
  • додаток
  • FAQ
  • Запит
Короткі відомості

Спліттер FBT - це тип пристрою управління оптичною потужністю, який виготовляється з використанням технології плавленої біконічної стрічки. Він відрізняється невеликими розмірами, високою надійністю, дешевою вартістю та хорошою однорідністю каналу до каналу, і широко використовується в мережах PON для реалізації розподілу потужності оптичного сигналу.

пункт

1x2

Тип волокна

G657A / G652D

Робоча довжина хвилі

1310 / 1490 / 1550

Стандартна втрата вставки (дБ)

≤ 3.7

Рівномірність (дБ)

≤ 0.8

PDL (дБ)

≤ 0.2

Втрати, залежні від довжини хвилі (дБ)

≤ 0.8

Зворотні втрати (дБ)

≥55 (ПК / UPC), ≥60 (APC)

Спрямованість (дБ)

≥55

Робоча темп. Ганг

-40 ℃ ~ + 85 ℃

пункт1x2
Довжина * Ширина * Висота (мм)3.0*54,3.0*60,3.5*66
з'єднувачSC / UPC, SC / APC

Пункт продажу товару

Низькі втрати при вставці, низький PDL та висока надійність

Високі втрати віддачі та хороша повторюваність

Широкий діапазон довжин хвиль

Відмінна рівномірність каналу до каналу

Вся продукція відповідає вимогам GR-1209-CORE та GR-1221-CORE.

партнер
  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

Сценарій застосування

1) Мережі LAN, WAN та Metro

2) Проект FTTH та розгортання FTTX

3) Система CATV

4) GPON, EPON

5) Волоконно-оптичне випробувальне обладнання

6) Широкосмугова мережа передачі бази даних

FAQ

Q1. Чи можна замовити зразок для цього товару?

В: Так, ми вітаємо зразок замовлення для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.


Q2 А як із часом?

Відповідь: На вибірку потрібно 1-2 днів, на масове виробництво потрібно 1-2 тижні.


Q3 Як ви відправляєте товар і скільки часу це потрібно, щоб прибути?

В: Ми зазвичай перевозимо через DHL, UPS, FedEx або TNT. Для приїзду зазвичай бере 3-5 дні. Авіакомпанія та морська доставка також є необов'язковою.


Q4: Ви пропонуєте гарантію для продуктів?

A: Так, ми пропонуємо 1-2 роки гарантії на наші офіційні продукти.


Q5: А як щодо часу доставки ??

В: 1) Зразки: протягом одного тижня. 2) Товари: Зазвичай 15-20 днів.

Зв'язатися з нами