всі категорії

EN

Волоконно-оптичний роз'єм LC

Головна>продукт>Патч корд>Волоконно-оптичний роз'єм LC > Деталі продукту

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653200820417.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241026924846.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241027743122.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603954706262321.jpg

LC UPC APC ОПТИЧНИЙ ВОЛОКНОВИЙ З'ЄДНАТЕЛЬ ЗЕЛЕНО-СИНІЙ НИЗЬКИЙ З'ЄДНАТЕЛЬ


Запит
  • Короткі відомості
  • Перевага
  • партнер
  • додаток
  • FAQ
  • Запит
Короткі відомості

Волоконно-оптичний роз'єм точно з'єднує дві торці волокна. Найголовніше - це вирівняти осі двох волокон, щоб оптична енергія, що виходить від передаючого волокна, могла максимально поєднатися з приймаючим волокном. Вплив на систему зведений до мінімуму завдяки її залученню в оптичну лінію зв'язку.

Технічні дані

пунктБлокдані
Назва-PATCHCORD-LC / UPC-LC / UPC-SM-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-LC / UPC-LC / UPC-SM-PVC-3.0
Тип волокна-G652D/G657A1/G657A2
Вихідний матеріал-ПВХ / ЛШ
Довжина хвилінм &1310 / 1550
Вносяться втратиdB≤ 0.3
Зворотні втратиdB≥50 (ПК, UPC) ; ≥60 (APC)
ПовторюєтьсяdB≤ 0.1
Час підключенняS≥1000
Взаємозамінність-≤ 0.2
Міцність на розривN≥50
Працюючи Temp.-40 ~ 75
Temp зберігання.-40 ~ 85

Деталі упаковки

довжинаКількість (шт) / картонаРозмір коробки (мм)Н.В. (кг)ГВт (кг)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Пункт продажу товару

втрати при вставці: <= 0.2 дБ                                       

робоча температура: -40 ℃ ~ + 85 ℃                                       

повторюваність: <= 0.2 дБ                                               

взаємозамінність: <= 0.2 дБ                                       

час підключення: ≥1000                                       

міцність на розрив: 5 кг

партнер
  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

Сценарій застосування

1) Мережі LAN, WAN та Metro                                       

2) Проект FTTH та розгортання FTTX                                       

3) Система CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Волоконно-оптичне випробувальне обладнання                                       

6) Широкосмугова мережа передачі бази даних                                               

FAQ

Q1. Чи можна замовити зразок для цього товару?

В: Так, ми вітаємо зразок замовлення для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.


Q2 А як із часом?

Відповідь: На вибірку потрібно 1-2 днів, на масове виробництво потрібно 1-2 тижні.


Q3 Як ви відправляєте товар і скільки часу це потрібно, щоб прибути?

В: Ми зазвичай перевозимо через DHL, UPS, FedEx або TNT. Для приїзду зазвичай бере 3-5 дні. Авіакомпанія та морська доставка також є необов'язковою.


Q4: Ви пропонуєте гарантію для продуктів?

A: Так, ми пропонуємо 1-2 роки гарантії на наші офіційні продукти.


Q5: А як щодо часу доставки ??

В: 1) Зразки: протягом одного тижня. 2) Товари: Зазвичай 15-20 днів.

Зв'язатися з нами