всі категорії

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599465300376906.png

1X8, РОЗДІЛНИК МІНІ ТИПУ, SC / APC, ТЕСТОВИЙ РОЗДІЛНИК


Запит
  • Короткі відомості
  • Перевага
  • партнер
  • додаток
  • FAQ
  • Запит
Короткі відомості

пункт

1x8

Тип волокна

G657A / G652D

Робоча довжина хвилі

1260 нм ~ 1650 нм

Стандартна втрата вставки (дБ)

≤ 10.7

Рівномірність (дБ)

≤ 0.8

PDL (дБ)

≤ 0.2

Втрати, залежні від довжини хвилі (дБ)

≤ 0.8

Зворотні втрати (дБ)

≥55 (ПК / UPC), ≥60 (APC)

Спрямованість (дБ)

≥55

Температура експлуатації / зберігання.

-40 ℃ ~ + 85 ℃

пункт1x2
Довжина * Ширина * Висота (мм)60 * 7 * 4
Вхід / вихід (мм)0.9
Довжина волокна (М)1.5

Пункт продажу товару

Низькі втрати при вставці, низький PDL та висока надійність

Високі втрати віддачі та хороша повторюваність

Широкий діапазон довжин хвиль

Відмінна рівномірність каналу до каналу

Стійкість Telcordia GR-1221 та GR-1209

партнер
  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

Сценарій застосування

1) Мережі LAN, WAN та Metro

2) Проект FTTH та розгортання FTTX

3) Система CATV

4) GPON, EPON

5) Волоконно-оптичне випробувальне обладнання

6) Широкосмугова мережа передачі бази даних

FAQ

Q1. Чи можна замовити зразок для цього товару?

В: Так, ми вітаємо зразок замовлення для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.


Q2 А як із часом?

Відповідь: На вибірку потрібно 1-2 днів, на масове виробництво потрібно 1-2 тижні.


Q3 Як ви відправляєте товар і скільки часу це потрібно, щоб прибути?

В: Ми зазвичай перевозимо через DHL, UPS, FedEx або TNT. Для приїзду зазвичай бере 3-5 дні. Авіакомпанія та морська доставка також є необов'язковою.


Q4: Ви пропонуєте гарантію для продуктів?

A: Так, ми пропонуємо 1-2 роки гарантії на наші офіційні продукти.


Q5: А як щодо часу доставки ??

В: 1) Зразки: протягом одного тижня. 2) Товари: Зазвичай 15-20 днів.

Зв'язатися з нами