всі категорії

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599467814396194.png

РОЗДІЛНИК МІНІ ТИПУ, 1x2 1x4 1x8 1x16


Запит
  • Короткі відомості
  • Перевага
  • партнер
  • додаток
  • FAQ
  • Запит
Короткі відомості

ПараметрСпецифікація
Робоча довжина хвилі (нм)1260 ~ 1650
тип1x41x81x162x42x82x16
Втрата вставки (дБ) Макс. *
Рівномірність (дБ) Макс. *
PDL (дБ) Макс. *
Спрямованість (дБ) хв *55
Повернення втрат (дБ) хв *55 (50)
Робоча температура (° C)-5 ~ +75
Температура зберігання (° C)-40 ~ + 85
Довжина волокна1м або нестандартна довжина
Тип волокнаФібра Corning SMF-28e
Потужність (мВт)300
ПараметрСпецифікація
Робоча довжина хвилі (нм)1260 ~ 1650
тип1x322x321x64
Втрата вставки (дБ) Макс. *
Рівномірність (дБ) Макс. *
PDL (дБ) Макс. *
Спрямованість (дБ) хв *55
Повернення втрат (дБ) хв *55 (50)
Робоча температура (° C)-5 ~ +75
Температура зберігання (° C)-40 ~ + 85
Довжина волокна1м або нестандартна довжина
Тип волокнаФібра Corning SMF-28e
Потужність (мВт)300
РОЗМІРИ
TYPE1 * 2,1 * 4,1 * 81 * 161 * 321 * 64
голі (0.25 мм)4 * 4 * 404 * 7 * 504 * 7 * 504 * 12 * 60
міні (0.9 мм)4 * 7 * 604 * 7 * 606 * 20 * 806 * 40 * 100
АБС (2.0 мм / 3.0 мм)10 * 80 * 10018 * 80 * 12018 * 80 * 12018 * 115 * 141
слот130 * 100 * 25130 * 100 * 50130 * 100 * 102130 * 100 * 206
130 * 100 * 206483 * 44.5 * 200483 * 44.5 * 200483 * 44.5 * 200483 * 89 * 200


Пункт продажу товару

Низькі втрати при вставці, низький PDL та висока надійність

Високі втрати віддачі та хороша повторюваність

Широкий діапазон довжин хвиль

Відмінна рівномірність каналу до каналу

Стійкість Telcordia GR-1221 та GR-1209

партнер
  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

Сценарій застосування

1) Мережі LAN, WAN та Metro

2) Проект FTTH та розгортання FTTX

3) Система CATV

4) GPON, EPON

5) Волоконно-оптичне випробувальне обладнання

6) Широкосмугова мережа передачі бази даних

FAQ

Q1. Чи можна замовити зразок для цього товару?

В: Так, ми вітаємо зразок замовлення для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.


Q2 А як із часом?

Відповідь: На вибірку потрібно 1-2 днів, на масове виробництво потрібно 1-2 тижні.


Q3 Як ви відправляєте товар і скільки часу це потрібно, щоб прибути?

В: Ми зазвичай перевозимо через DHL, UPS, FedEx або TNT. Для приїзду зазвичай бере 3-5 дні. Авіакомпанія та морська доставка також є необов'язковою.


Q4: Ви пропонуєте гарантію для продуктів?

A: Так, ми пропонуємо 1-2 роки гарантії на наші офіційні продукти.


Q5: А як щодо часу доставки ??

В: 1) Зразки: протягом одного тижня. 2) Товари: Зазвичай 15-20 днів.

Зв'язатися з нами