всі категорії

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC НЕРЖАВІЮЧА ТРУБКА СПЛІТЕР МІНІ ТИП SC APC


Запит
  • Короткі відомості
  • Перевага
  • партнер
  • додаток
  • FAQ
  • Запит
Короткі відомості

Оптичний розгалужувач PLC - це інтегрований хвилеводний пристрій розподілу оптичної потужності на основі кварцової основи. Він має характеристики невеликих розмірів, широкого діапазону довжин хвиль, високої надійності та гарної однорідності. Він особливо підходить для пасивних оптичних мереж (EPON, BPON, GPON тощо), що з'єднує центральний офіс і термінальний пристрій і реалізує розщеплення оптичного сигналу.

Пункт продажу товару

Низькі втрати при вставці, низький PDL та висока надійність

Високі втрати віддачі та хороша повторюваність

Широкий діапазон довжин хвиль

Відмінна рівномірність каналу до каналу

Стійкість Telcordia GR-1221 та GR-1209

партнер
  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

  • невизначених

Сценарій застосування

1) Мережі LAN, WAN та Metro

2) Проект FTTH та розгортання FTTX

3) Система CATV

4) GPON, EPON

5) Волоконно-оптичне випробувальне обладнання

6) Широкосмугова мережа передачі бази даних

FAQ

Q1. Чи можна замовити зразок для цього товару?

В: Так, ми вітаємо зразок замовлення для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.


Q2 А як із часом?

Відповідь: На вибірку потрібно 1-2 днів, на масове виробництво потрібно 1-2 тижні.


Q3 Як ви відправляєте товар і скільки часу це потрібно, щоб прибути?

В: Ми зазвичай перевозимо через DHL, UPS, FedEx або TNT. Для приїзду зазвичай бере 3-5 дні. Авіакомпанія та морська доставка також є необов'язковою.


Q4: Ви пропонуєте гарантію для продуктів?

A: Так, ми пропонуємо 1-2 роки гарантії на наші офіційні продукти.


Q5: А як щодо часу доставки ??

В: 1) Зразки: протягом одного тижня. 2) Товари: Зазвичай 15-20 днів.

Зв'язатися з нами