barcha kategoriyalar

EN

Asosiy stansiya kabeli

Uy>mahsulot>Cho'chqa dumi>Asosiy stansiya kabeli > Mahsulot detali

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

OUTTOOR OPTIC Fiber PATCHCORD SC UPC FC UPC


so'rov
  • Tezkor Tafsilotlar
  • ustunlik
  • sherik
  • ariza
  • FAQ
  • so'rov
Tezkor Tafsilotlar

Optik tolali ulagich tolaning ikkita uchini aniq birlashtiradi. Eng muhimi, ikkita tolaning o'qlarini tekislashdir, shunda uzatuvchi toladan optik energiya chiqishi qabul qiluvchi tolaga maksimal darajada bog'lanishi mumkin. Optik aloqada ishtirok etishi tufayli tizimga ta'sir minimallashtiriladi.

Texnik ma'lumotlar

buyumbirlikma'lumotlar
Ism-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVX 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Fiber turi-G652D/G657A1/G657A2
Chiqish o'lchovli-PVX / LSZH
To'lqin uzunliginm &1310 / 1550
Qo'shimchani yo'qotishdB≤0.3
Qaytish zararidB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
TakrorlanadigandB≤0.1
Tarmoq vaqtlariS≥1000
O'zaro almashuvchanlik-≤0.2
Mustahkamlik chegarasiN≥50
Ish vaqti.-40 ~ 75
Saqlash temp.-40 ~ 85

Paking tafsilotlari

uzunlikMiqdor (dona) / multfilmKarton kattaligi (mm)Mil. (Kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Mahsulot sotish punkti

Turli xil og'ir sharoitlarda dala kabelining ishonchliligi va umrini ta'minlash uchun yuqori quvvatli charchoqqa chidamli tolani qabul qiling

Maxsus qoplama qatlami va ikkilamchi qoplama tuzilishi mexanik va atrof-muhitdagi stresslarni o'zlashtirishi mumkin va kabelning biriktirilishi yo'qolishi kichikdir

Yuqori kuch, engil va yuqori vazn va vazn nisbati; dumaloq g'ilof ixcham va ayniqsa takroriy tortib olish uchun javob beradi

Olovga chidamli yuqori quvvatli himoya yengi, yuqori kislorod ko'rsatkichi, alevni yaxshi ushlab turishi, yog 'va kimyoviy korroziyaga chidamliligi, yirtiqqa chidamliligi, past harorat egiluvchanligi, kuchli elastiklik, yaxshi stress tamponligi, aşınmaya bardoshli bosim ko'ylagi

sherik
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Dastur ssenariysi

1) LAN, WAN va metro tarmoqlari                                       

2) FTTH loyihasi va FTTX joylashtirishlari                                       

3) CATV tizimi                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Optik tolali sinov uskunalari                                       

6) Transmit Broadband Net ma'lumotlar bazasi                                               

FAQ

1-savol. Ushbu mahsulot uchun namunaviy buyurtma bera olamanmi?

Javob: Ha, sifatni tekshirish va tekshirish uchun namuna buyurtmalarini qabul qilamiz. Aralash namunalar qabul qilinadi.


Q2. Xo'sh, nima qilish kerak?

Javob: Namuna 1-2 kun, ommaviy ishlab chiqarish vaqti 1-2 hafta kerak.


Q3. Mollaringizni qanday yuborasiz va qanday qilib kelishi kerak?

Javob: Odatda biz DHL, UPS, FedEx yoki TNT tomonidan jo'natamiz. Odatda keladigan 3-5 kun. Aviakompaniya va dengiz tashish ham ixtiyoriy.


Q4: Mahsulotlar uchun kafolatlar berasizmi?

Javob: Ha, biz rasmiy mahsulotlarga 1-2 yillik kafolat beramiz.


5-savol: Yetkazib berish muddati haqida nima deyish mumkin?

Javob: 1) Namunalar: bir hafta ichida. 2) tovarlar: odatda 15-20 kun.

Aloqa