barcha kategoriyalar

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, Zanglamas po'latdan yasalgan quvur turi, FBT KOUPLER, 50: 50


so'rov
  • Tezkor Tafsilotlar
  • ustunlik
  • sherik
  • ariza
  • FAQ
  • so'rov
Tezkor Tafsilotlar

FBT splitter - bu Fused Biconical Tape texnologiyasi yordamida ishlab chiqarilgan optik quvvatni boshqarish moslamasining bir turi. U kichik o'lchamlar, yuqori ishonchlilik, arzon narxlar va kanaldan kanalga yaxshi bir xillikka ega va optik signal kuchini ajratishni amalga oshirish uchun PON tarmoqlarida keng qo'llaniladi.

buyum

1x2

Fiber turi

G657A / G652D

Ish to'lqin uzunligi

1310 / 1490 / 1550

Qo'shimcha yo'qotish (dB)

≤3.7

Bir xillik (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

To'lqin uzunligiga bog'liq yo'qotish (dB)

≤0.8

Qaytish Loss (JB)

-55 (PC / UPC), -60 (APC)

Yo'naltirish (dB)

≥55

Ishlash harorati. Gange

-40 ℃ ~ + 85

buyum1x2
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ulagichiSC / UPC, SC / APC

Mahsulot sotish punkti

Qo'shimchalarning kam yo'qotilishi, past PDL va yuqori ishonchlilik

Qaytishning yuqori yo'qotilishi va yaxshi takrorlanishi

Keng to'lqin uzunligi oralig'i

Kanaldan kanalga mukammal bir xillik

Barcha mahsulotlar GR-1209-CORE va GR-1221-CORE talablariga javob beradi.

sherik
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Dastur ssenariysi

1) LAN, WAN va metro tarmoqlari

2) FTTH loyihasi va FTTX joylashtirishlari

3) CATV tizimi

4) GPON, EPON

5) Optik tolali sinov uskunalari

6) Transmit Broadband Net ma'lumotlar bazasi

FAQ

1-savol. Ushbu mahsulot uchun namunaviy buyurtma bera olamanmi?

Javob: Ha, sifatni tekshirish va tekshirish uchun namuna buyurtmalarini qabul qilamiz. Aralash namunalar qabul qilinadi.


Q2. Xo'sh, nima qilish kerak?

Javob: Namuna 1-2 kun, ommaviy ishlab chiqarish vaqti 1-2 hafta kerak.


Q3. Mollaringizni qanday yuborasiz va qanday qilib kelishi kerak?

Javob: Odatda biz DHL, UPS, FedEx yoki TNT tomonidan jo'natamiz. Odatda keladigan 3-5 kun. Aviakompaniya va dengiz tashish ham ixtiyoriy.


Q4: Mahsulotlar uchun kafolatlar berasizmi?

Javob: Ha, biz rasmiy mahsulotlarga 1-2 yillik kafolat beramiz.


5-savol: Yetkazib berish muddati haqida nima deyish mumkin?

Javob: 1) Namunalar: bir hafta ichida. 2) tovarlar: odatda 15-20 kun.

Aloqa