barcha kategoriyalar

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471074115290.png

1X16, ABS-BOX TYPE SPLITTER, SC / UPC


so'rov
  • Tezkor Tafsilotlar
  • ustunlik
  • sherik
  • ariza
  • FAQ
  • so'rov
Tezkor Tafsilotlar

ABS Box Splitter (PLC Splitter) - bu kvarts substratiga asoslangan integral to'lqin qo'llanma optik quvvat tarqatish moslamasi. U kichik o'lchamlarga, keng ishlaydigan to'lqin uzunlik diapazoniga, yuqori ishonchliligiga va bo'linishning yaxshi bir xilligiga ega. Bu ayniqsa passiv uchun juda mos keladi. Optik tarmoqda (EPON, BPON, GPON va boshqalar) markaziy ofis va terminal qurilmasi ulanadi va optik signal bo'linadi. Hozirda 1 × N va 2 × N ning ikki turi mavjud. 1 x N va 2 x N ajratgichlar optik signalni bitta yoki ikkita kirish joyidan bir nechta chiqishga teng ravishda ajratadi yoki bir nechta optik signallarni bitta yoki ikkita tolaga yo'naltirish uchun teskari ishlaydi.

buyum

1x16

Fiber turi

G657A / G652D

Ish to'lqin uzunligi

1260nm ~ 1650nm

Qo'shimcha yo'qotish (dB)

≤13.7

Bir xillik (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

To'lqin uzunligiga bog'liq yo'qotish (dB)

≤0.8

Qaytish Loss (JB)

≥55

Yo'naltirish (dB)

≥55

Ishlash harorati. Gange

-40 ℃ ~ + 85

buyum1x16
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)120 * 80 * 18
Kirish / chiqish (mm)2.0 / 3.0
Elyaf uzunligi (M)1.5 yoki mijoz aniqlangan

Mahsulot sotish punkti

Qo'shimchalarning kam yo'qotilishi, past PDL va yuqori ishonchlilik

Qaytishning yuqori yo'qotilishi va yaxshi takrorlanishi

Keng to'lqin uzunligi oralig'i

Kanaldan kanalga mukammal bir xillik

sherik
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Dastur ssenariysi

1) LAN, WAN va metro tarmoqlari

2) FTTH loyihasi va FTTX joylashtirishlari

3) CATV tizimi

4) GPON, EPON

5) Optik tolali sinov uskunalari

6) Transmit Broadband Net ma'lumotlar bazasi

FAQ

1-savol. Ushbu mahsulot uchun namunaviy buyurtma bera olamanmi?

Javob: Ha, sifatni tekshirish va tekshirish uchun namuna buyurtmalarini qabul qilamiz. Aralash namunalar qabul qilinadi.


Q2. Xo'sh, nima qilish kerak?

Javob: Namuna 1-2 kun, ommaviy ishlab chiqarish vaqti 1-2 hafta kerak.


Q3. Mollaringizni qanday yuborasiz va qanday qilib kelishi kerak?

Javob: Odatda biz DHL, UPS, FedEx yoki TNT tomonidan jo'natamiz. Odatda keladigan 3-5 kun. Aviakompaniya va dengiz tashish ham ixtiyoriy.


Q4: Mahsulotlar uchun kafolatlar berasizmi?

Javob: Ha, biz rasmiy mahsulotlarga 1-2 yillik kafolat beramiz.


5-savol: Yetkazib berish muddati haqida nima deyish mumkin?

Javob: 1) Namunalar: bir hafta ichida. 2) tovarlar: odatda 15-20 kun.

Aloqa