barcha kategoriyalar

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC STAINLESS TUBE SPLITTER MINI TYPE SC APC


so'rov
  • Tezkor Tafsilotlar
  • ustunlik
  • sherik
  • ariza
  • FAQ
  • so'rov
Tezkor Tafsilotlar

PLC optik splitter - bu kvarts substratiga asoslangan integral to'lqin qo'llanmasi optik quvvatni taqsimlash moslamasi. U kichik o'lchamlari, keng ishlaydigan to'lqin uzunligi diapazoni, yuqori ishonchliligi va yaxshi bir xilligi xususiyatlariga ega. Bu, ayniqsa, passiv optik tarmoqlar uchun juda mos keladi (EPON, BPON, GPON va boshqalar) markaziy ofis va terminal qurilmasini birlashtiradi va optik signalning bo'linishini amalga oshiradi.

Mahsulot sotish punkti

Qo'shimchalarning kam yo'qotilishi, past PDL va yuqori ishonchlilik

Qaytishning yuqori yo'qotilishi va yaxshi takrorlanishi

Keng to'lqin uzunligi oralig'i

Kanaldan kanalga mukammal bir xillik

Barqarorlik Telcordia GR-1221 va GR-1209

sherik
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Dastur ssenariysi

1) LAN, WAN va metro tarmoqlari

2) FTTH loyihasi va FTTX joylashtirishlari

3) CATV tizimi

4) GPON, EPON

5) Optik tolali sinov uskunalari

6) Transmit Broadband Net ma'lumotlar bazasi

FAQ

1-savol. Ushbu mahsulot uchun namunaviy buyurtma bera olamanmi?

Javob: Ha, sifatni tekshirish va tekshirish uchun namuna buyurtmalarini qabul qilamiz. Aralash namunalar qabul qilinadi.


Q2. Xo'sh, nima qilish kerak?

Javob: Namuna 1-2 kun, ommaviy ishlab chiqarish vaqti 1-2 hafta kerak.


Q3. Mollaringizni qanday yuborasiz va qanday qilib kelishi kerak?

Javob: Odatda biz DHL, UPS, FedEx yoki TNT tomonidan jo'natamiz. Odatda keladigan 3-5 kun. Aviakompaniya va dengiz tashish ham ixtiyoriy.


Q4: Mahsulotlar uchun kafolatlar berasizmi?

Javob: Ha, biz rasmiy mahsulotlarga 1-2 yillik kafolat beramiz.


5-savol: Yetkazib berish muddati haqida nima deyish mumkin?

Javob: 1) Namunalar: bir hafta ichida. 2) tovarlar: odatda 15-20 kun.

Aloqa