barcha kategoriyalar

EN

Lenta pigtail

Uy>mahsulot>Pigtail>Lenta pigtail > Mahsulot detali

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653801964809.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600243929675590.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600243929837807.jpg

RIBBON PIGTAIL FC APC SC APC


so'rov
  • Tezkor Tafsilotlar
  • ustunlik
  • sherik
  • ariza
  • FAQ
  • so'rov
Tezkor Tafsilotlar

Optik tolali ulagich tolaning ikkita uchini aniq birlashtiradi. Eng muhimi, ikkita tolaning o'qlarini tekislashdir, shunda uzatuvchi toladan optik energiya chiqishi qabul qiluvchi tolaga maksimal darajada bog'lanishi mumkin. Optik aloqada ishtirok etishi tufayli tizimga ta'sir minimallashtiriladi.

Texnik ma'lumotlar

buyumbirlikma'lumotlar
Ism-PATCHCORD-RIBBON-FC / APC-SM
PN-APT-PATCHCORD-RIBBON-FC / APC-SM
Fiber turi-G652D/G657A1/G657A2
Chiqish o'lchovli-PVX / LSZH
To'lqin uzunliginm &1310 / 1550
Qo'shimchani yo'qotishdB≤0.3
Qaytish zararidB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
TakrorlanadigandB≤0.1
Tarmoq vaqtlariS≥1000
O'zaro almashuvchanlik-≤0.2
Mustahkamlik chegarasiN≥50
Ish vaqti.-40 ~ 75
Saqlash temp.-40 ~ 85

Paking tafsilotlari

uzunlikMiqdor (dona) / multfilmKarton kattaligi (mm)Mil. (Kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Mahsulot sotish punkti

Qo'shimchalarning kam yo'qotilishi va yuqori ishonchlilik

Qaytishning yuqori yo'qotilishi va yaxshi takrorlanishi

Tortish va surishning yuqori kuchi

Keng to'lqin uzunligi oralig'i

sherik
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Dastur ssenariysi

1) LAN, WAN va metro tarmoqlari                                       

2) FTTH loyihasi va FTTX joylashtirishlari                                       

3) CATV tizimi                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Optik tolali sinov uskunalari                                       

6) Transmit Broadband Net ma'lumotlar bazasi                                               

FAQ

1-savol. Ushbu mahsulot uchun namunaviy buyurtma bera olamanmi?

Javob: Ha, sifatni tekshirish va tekshirish uchun namuna buyurtmalarini qabul qilamiz. Aralash namunalar qabul qilinadi.


Q2. Xo'sh, nima qilish kerak?

Javob: Namuna 1-2 kun, ommaviy ishlab chiqarish vaqti 1-2 hafta kerak.


Q3. Mollaringizni qanday yuborasiz va qanday qilib kelishi kerak?

Javob: Odatda biz DHL, UPS, FedEx yoki TNT tomonidan jo'natamiz. Odatda keladigan 3-5 kun. Aviakompaniya va dengiz tashish ham ixtiyoriy.


Q4: Mahsulotlar uchun kafolatlar berasizmi?

Javob: Ha, biz rasmiy mahsulotlarga 1-2 yillik kafolat beramiz.


5-savol: Yetkazib berish muddati haqida nima deyish mumkin?

Javob: 1) Namunalar: bir hafta ichida. 2) tovarlar: odatda 15-20 kun.

Aloqa