< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Zonke imidlalo

EN

Isixhumi se-FC fiber optic

Ikhaya>Product>I-Patchcord>Isixhumi se-FC fiber optic > Imininingwane yomkhiqizo

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652612474326.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239937485551.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239938399487.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239939204797.jpg

I-FC APC OPTICAL FIBER Connector LULUHLAZA ELIPHANSI IL ISIXHUMANISI


Uphenyo
  • Yekuchumana Quick
  • Advantage
  • Partner
  • Isicelo
  • Imibuzo Evame Ukubuzwa
  • Uphenyo
Yekuchumana Quick

Isixhumi se-fiber optic sixhuma ngokunembile ubuso bokugcina bobabili bocingo. Into ebaluleke kakhulu ukuvumelanisa izimbazo zemicu emibili ukuze amandla wokukhipha amandla avela ku-fiber adlulisayo angahlanganiswa nefayibha yokuthola kuze kube sezingeni eliphezulu. Umthelela ohlelweni uncishisiwe ngenxa yokubandakanyeka kwawo kusixhumanisi se-optical.

Idatha ye-Tech

IntoUnitIdatha
Igama-I-FC/APC PFIBER OPTICAL CONNECTOR
PN-I-APT-CONNECTOR-FC/APC-SX-2.0/3.0
Uhlobo lwe-Fiber-G652D/G657A1/G657A2
Lokukhipha meterial-I-PVC / LSZH
nombononm &1310 / 1550
Ukulahleka kokufakelwadB≤0.3
Buyisela ukulahlekadB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
IyaphindekadB≤0.1
Izikhathi ze-plugS≥1000
Ukushintshana-≤0.2
amandla eqineN≥50
Isikhathi sokusebenza.-40 ~ 75
Isitoreji Temp.-40 ~ 85

Indawo Yokuthengisa Umkhiqizo

Ukulahleka kokufakwa okuphansi, nokuthembeka okuphezulu                                       

Ukulahleka okubuyayo okuphezulu nokuphindeka okuhle                                       

Amandla aphezulu wokudonsa kanye ne-Push                                               

Ibanga le-wavelength ebanzi                                               

Partner
  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

Isimo Sokusebenza

1) LAN, WAN kanye neMetro Networks

2) FTTH project & FTTX Deployments

3) Uhlelo lweCATV

4) GPON, EPON

5) Izinsiza kusebenza zokuhlola ze-Fiber Optic

6) Idatha-base Transmit Broadband Net

Imibuzo Evame Ukubuzwa

Q1. Ngicela i-oda lesampula lalo mkhiqizo?

A: Yebo, samukela isampuli yokuhlola ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi. Amasampuli ahlanganisiwe ayamukelekile.


I-Q2. Kuthiwani ngesikhathi sokuhola?

A: Isampula idinga izinsuku ezingu-1-2, isikhathi sokukhiqiza ngobuningi sidinga amaviki angu-1-2


I-Q3. Uthumela kanjani izimpahla futhi kuthatha isikhathi esingakanani ukufika?

A: Sivame ukuthunyelwa ngu-DHL, UPS, FedEx noma i-TNT. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezingu-3-5 ukufika. Ukuthuthwa kwezindiza nokuhamba kolwandle nakho kuyakhetha.


I-Q4: Ingabe unikeza isiqiniseko semikhiqizo?

A: Yebo, sinikeza iminyaka eyi-1-2 iwaranti kwimikhiqizo yethu ehlelekile.


Q5: Kuthiwani ngesikhathi sokulethwa ??

A: 1) Amasampula: kungakapheli isonto elilodwa. 2) Izimpahla: Izinsuku eziyi-15-20 ngokuvamile.

Xhumana nathi