< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Zonke imidlalo

EN

Uhlobo lwe-PLC

Ikhaya>Product>Uchungechunge lwe-Fiber Optic Coupler>Uhlobo lwe-PLC > Imininingwane yomkhiqizo

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471807567692.png

1X16,I-SLOT TYPE SPLITTER,SC/UPC


Uphenyo
  • Yekuchumana Quick
  • Advantage
  • Partner
  • Isicelo
  • Imibuzo Evame Ukubuzwa
  • Uphenyo
Yekuchumana Quick

Uhlobo lwesikhala I-Splitter (i-PLC Splitter) iyidivayisi ehlanganisiwe ye-waveguide optical power distribution esekelwe ku-quartz substrate. Inezici zosayizi omncane, ububanzi be-wavelength yokusebenza ebanzi, ukuthembeka okuphezulu nokufana okuhle kokuhlukanisa. Ifaneleka ngokukhethekile ku-passive. Kunethiwekhi ye-optical (EPON, BPON, GPON, njll.), ihhovisi eliphakathi kanye nedivayisi yokugcina ixhunyiwe futhi isignali ye-optical ihlukaniswa.

Into

1x16

Uhlobo lwe-Fiber

I-G657A/G652D

Ukusebenza Wavelength

1260nm ~ 1650nm

Ukulahleka Kokufaka Okujwayelekile (dB)

≤13.7

Ukufana (dB)

≤0.8

I-PDL (dB)

≤0.2

Ukulahlekelwa Okuncike ku-Wavelength (dB)

≤0.8

Ukulahlekelwa Kokubuyisela (dB)

≥55(PC/UPC),≥60(APC)

Ukuqondisa (dB)

≥55

ITemp Operating. Gange

-40 ℃ ~ +85 ℃

Into1x16
Ubude*Ububanzi*Ubude (mm)130 * 100 * 50
IsixhumiSC / UPC, SC / APC

Indawo Yokuthengisa Umkhiqizo

Ukulahlekelwa kokufaka okuphansi, i-PDL ephansi nokuthembeka okuphezulu

Ukulahleka okubuyayo okuphezulu nokuphindeka okuhle

Ibanga le-wavelength ebanzi

Ukufana okuhle kakhulu kwesiteshi nesiteshi

Yonke imikhiqizo ihlangabezana nezimfuneko ze-GR-1209-CORE kanye ne-GR-1221-CORE.

Partner
  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

Isimo Sokusebenza

1) LAN, WAN kanye neMetro Networks

2) FTTH project & FTTX Deployments

3) Uhlelo lweCATV

4) GPON, EPON

5) Izinsiza kusebenza zokuhlola ze-Fiber Optic

6) Idatha-base Transmit Broadband Net

Imibuzo Evame Ukubuzwa

Q1. Ngicela i-oda lesampula lalo mkhiqizo?

A: Yebo, samukela isampuli yokuhlola ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi. Amasampuli ahlanganisiwe ayamukelekile.


I-Q2. Kuthiwani ngesikhathi sokuhola?

A: Isampula idinga izinsuku ezingu-1-2, isikhathi sokukhiqiza ngobuningi sidinga amaviki angu-1-2


I-Q3. Uthumela kanjani izimpahla futhi kuthatha isikhathi esingakanani ukufika?

A: Sivame ukuthunyelwa ngu-DHL, UPS, FedEx noma i-TNT. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezingu-3-5 ukufika. Ukuthuthwa kwezindiza nokuhamba kolwandle nakho kuyakhetha.


I-Q4: Ingabe unikeza isiqiniseko semikhiqizo?

A: Yebo, sinikeza iminyaka eyi-1-2 iwaranti kwimikhiqizo yethu ehlelekile.


Q5: Kuthiwani ngesikhathi sokulethwa ??

A: 1) Amasampula: kungakapheli isonto elilodwa. 2) Izimpahla: Izinsuku eziyi-15-20 ngokuvamile.

Xhumana nathi