< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Zonke imidlalo

EN

Uhlobo lwe-PLC

Ikhaya>Product>Uchungechunge lwe-Fiber Optic Coupler>Uhlobo lwe-PLC > Imininingwane yomkhiqizo

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599465300376906.png

1X8, MINI TYPE SPLITTER,SC/APC,TEST SPLITTER


Uphenyo
  • Yekuchumana Quick
  • Advantage
  • Partner
  • Isicelo
  • Imibuzo Evame Ukubuzwa
  • Uphenyo
Yekuchumana Quick

Into

1x8

Uhlobo lwe-Fiber

I-G657A/G652D

Ukusebenza Wavelength

1260nm ~ 1650nm

Ukulahleka Kokufaka Okujwayelekile (dB)

≤10.7

Ukufana (dB)

≤0.8

I-PDL (dB)

≤0.2

Ukulahlekelwa Okuncike ku-Wavelength (dB)

≤0.8

Ukulahlekelwa Kokubuyisela (dB)

≥55 (PC/UPC),≥60 (APC)

Ukuqondisa (dB)

≥55

I-Operating/Isikhathi Sokugcina.

-40 ℃ ~ +85 ℃

Into1x2
Ubude*Ububanzi*Ubude (mm)60 * 7 * 4
Okokufaka/Okukhiphayo(mm)0.9
Ubude befayibha(M)1.5

Indawo Yokuthengisa Umkhiqizo

Ukulahlekelwa kokufaka okuphansi, i-PDL ephansi nokuthembeka okuphezulu

Ukulahleka okubuyayo okuphezulu nokuphindeka okuhle

Ibanga le-wavelength ebanzi

Ukufana okuhle kakhulu kwesiteshi nesiteshi

Ukuzinza kwe-Telcordia GR-1221 kanye ne-GR-1209

Partner
  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

  • esingachaziwe

Isimo Sokusebenza

1) LAN, WAN kanye neMetro Networks

2) FTTH project & FTTX Deployments

3) Uhlelo lweCATV

4) GPON, EPON

5) Izinsiza kusebenza zokuhlola ze-Fiber Optic

6) Idatha-base Transmit Broadband Net

Imibuzo Evame Ukubuzwa

Q1. Ngicela i-oda lesampula lalo mkhiqizo?

A: Yebo, samukela isampuli yokuhlola ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi. Amasampuli ahlanganisiwe ayamukelekile.


I-Q2. Kuthiwani ngesikhathi sokuhola?

A: Isampula idinga izinsuku ezingu-1-2, isikhathi sokukhiqiza ngobuningi sidinga amaviki angu-1-2


I-Q3. Uthumela kanjani izimpahla futhi kuthatha isikhathi esingakanani ukufika?

A: Sivame ukuthunyelwa ngu-DHL, UPS, FedEx noma i-TNT. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezingu-3-5 ukufika. Ukuthuthwa kwezindiza nokuhamba kolwandle nakho kuyakhetha.


I-Q4: Ingabe unikeza isiqiniseko semikhiqizo?

A: Yebo, sinikeza iminyaka eyi-1-2 iwaranti kwimikhiqizo yethu ehlelekile.


Q5: Kuthiwani ngesikhathi sokulethwa ??

A: 1) Amasampula: kungakapheli isonto elilodwa. 2) Izimpahla: Izinsuku eziyi-15-20 ngokuvamile.

Xhumana nathi